Szlachetna Paczka - podziękowanie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 stycznia 2013 10:46

Drogi Darczyńco,


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Wyobraź sobie, jak poczuła się rodzina, która otrzymała przygotowaną przez Ciebie paczkę. Być może od dawna nie dostała prezentu.

Poniżej znajduje się relacja z dostarczenia paczki rodzinie (oznaczonej numerem SLA-963-032658) oraz słowa podziękowania od obdarowanych i wolontariusza:

 

 

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Paczki do Rodziny były dostarczone w godzinę po otrzymaniu ich od Państwa w magazynie. Cała Rodzina była bardzo zaskoczona ilością otrzymanych i ładnie zapakowanych paczek. Rodzina była zachwycona i szczęśliwa, kiedy rozpakowywali po kolei paczki, cieszyli się ze wszystkiego. Pani Iwona i Pan Mariusz ucieszyli się bardzo z nowego pieca do kuchni, który bardzo im się teraz przyda, z nowych materacy dla dzieci, żywności, środków czystości oraz pieluch dla Pawełka. Pawełek był bardzo szczęśliwy, widząc misie, zaraz zaczął je wszystkie przytulać, mnie również przytulił i ściskał za ręce, okazując w ten sposób swoją ogromną radość i szczęście. Robert nie mógł się oderwać od radia, które dostał, bo o takim właśnie marzył. Natomiast dziewczynki bardzo ucieszyły się z lalek, ubrań oraz z nowych butów, które zaraz ubierały.

 

 

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

W swoim imieniu chciałam bardzo serdecznie podziękować za współpracę. Uczestnictwo w SZLACHETNEJ PACZCE pozwala wierzyć, że można owocnie i mądrze pomagać innym ludziom. Byłam bardzo mile zaskoczona, że paczka przygotowana przez Was była tak trafiona. Widać było, że włożyli Państwo nie tylko finansowy, ale i wielki emocjonalny wkład w przygotowanie paczki. Rodzina była bardzo szczęśliwa, ponieważ otrzymali rzeczy, o których marzyli. Uczucia i emocje, jakie towarzyszyły Rodzinie przy rozpakowywaniu paczek, bardzo trudno obrać w piękne słowa i przelać na papier. Było to niesamowite, niezapomniane przeżycie, w którym mogłam uczestniczyć. Dziękuję jeszcze raz w imieniu swoim oraz obdarowanej rodziny.


Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
"Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni z otrzymanej pomocy. Nie spodziewaliśmy się, że dostaniemy tak wiele rzeczy. Chcieliśmy bardzo podziękować Darczyńcom za hojność i wielkie serce. Życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia".