Wycieczka na Klimczok i Szyndzielnię PDF Drukuj Email
piątek, 15 listopada 2013 16:09

Odpowiadając na zaproszenie Kasi G., spora grupa członków wspólnoty w ostatnią sobotę października wzięła udział w wycieczce górskiej (?lajtowej? ? dla niezbyt zaawansowanych) w Beskidy. Zdobyliśmy, dzięki kolejce górskiej, Szyndzielnię, a następnie powędrowali szlakiem do schroniska na Klimczoku. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci w wieku od 2(!) do ?nastu? lat, dzielnie maszerując i sprawdzając się na trasie.

Chwaliliśmy Pana, dziękując za piękno przyrody, cieplutkie jesienne słoneczko, wspólne rozmowy, a także trud wycieczki (niewielki).

Kasia czuwała nad wszystkim, troskliwie opiekując się podgrupami, dwojąc się i trojąc. Dzieciaki otrzymały nagrody w postaci słodkości oraz dyplomów z pieczątkami odwiedzanych schronisk.

Dziękujemy Kasi za pomysł, zaangażowanie i realizację projektu. Może pomyślimy wspólnie o jakichś emblematach wspólnotowych w postaci koszulek lub chustek? Chyba warto na ten temat przy okazji podyskutować. Może odważymy się na podobny wypad zimowy?

Tymczasem, wspominając wycieczkę, jeszcze raz dziękujemy Kasi, no i do zobaczenia podczas kolejnej eskapady! Niech żałują Ci, którzy tego nie przeżyli i pracują nad kondycją, aby zaliczyć następną trasę.

Pokój i Dobro

Sławka Janas