Spotkanie grupy męskiej - wtorek 21.11 godz. 19.00 PDF Drukuj Email
wtorek, 14 listopada 2023 00:00

Wszystkich mężczyzn z naszej wspólnoty i spoza niej zapraszamy na spotkania grupy męskiej. Spotkania odbywają się średnio raz w miesiącu i trwają około 60-80 minut. Dzielimy się na nich naszym zrozumieniem fragmentu Ewangelii, który w kalendarzu liturgicznym przypada na następną niedzielę.

Najbliższe spotkanie rozpocznie się w salce przy parafii Chrystusa Króla we wtorek 21 listopada o godz. 19.00 i rozważać na nim będziemy fragment Mt 25, 31-46.

Uwaga! Jeśli obawiasz się, że nie będziesz mógł uczestniczyć w każdym spotkaniu, to nie problem –
nie realizujemy programu formacyjnego, tylko dzielimy się Ewangelią, więc obecność na każdym spotkaniu nie jest obowiązkowa. Możesz przyprowadzić ze sobą także znajomych, którzy nie należą do naszej wspólnoty.