Artykuły archiwalne
Wybory moderacji 1.10 PDF Drukuj Email
środa, 28 września 2016 10:06

Przed zbliżającymi się wyborami moderacji chcemy przypomnieć, na jakich zasadach się odbywają.

1. Prawo głosu czynne i bierne mają wszyscy członkowie sprzymierzeni. To znaczy, że każdy sprzymierzony ma prawo głosować i być wybranym do moderacji.

Więcej…
 
Plon uwielbienia PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 maja 2014 22:05

Po raz kolejny spotkaliśmy się w gronie ekumenicznym na uwielbieniu Jezusa. Skład muzyków był znowu bardzo ekumeniczny :) - w większości były to osoby związane z Domem Modlitwy. Z tego co widziałem podobnie ekumenicznie było też na auli. Cieszy to, choć myślę, że może nas być duuużo więcej. Ale po co? Ano po to, by dać proste świadectwo pragnienia uwielbienia i jedności.:)
Bardzo dziękuję za pomoc przy organizacji uwielbienia oraz za Waszą obecność, modlitwę i słodkości!!!

Pozdrawiam,

Stefan

 
Świadectwo z zimowych rekolekcji PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 maja 2014 21:37

Witajcie Kochani,

 

w związku z tym, iż logistycznie ciężko było mi być ostatnio na spotkaniach Wspólnoty, składam pisemne świadectwo, które jakiś czas noszę w sercu. Świadectwo dotyczy owocnego czasu jakiego mieliśmy zaszczyt doświadczyć całą rodziną na pierwszych tegorocznych zimowych rekolekcjach Jezus Żyje.

 

Więcej…
 
Jadzinki 2013 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 grudnia 2013 17:46

JADZINKI 2013

Błogosławieństwo Pańskie nad wami!
Błogosławimy wam w imię Pana!

 

Więcej…
 
Wycieczka na Klimczok i Szyndzielnię PDF Drukuj Email
piątek, 15 listopada 2013 16:09

Odpowiadając na zaproszenie Kasi G., spora grupa członków wspólnoty w ostatnią sobotę października wzięła udział w wycieczce górskiej („lajtowej” – dla niezbyt zaawansowanych) w Beskidy. Zdobyliśmy, dzięki kolejce górskiej, Szyndzielnię, a następnie powędrowali szlakiem do schroniska na Klimczoku. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci w wieku od 2(!) do „nastu” lat, dzielnie maszerując i sprawdzając się na trasie.

Chwaliliśmy Pana, dziękując za piękno przyrody, cieplutkie jesienne słoneczko, wspólne rozmowy, a także trud wycieczki (niewielki).

Kasia czuwała nad wszystkim, troskliwie opiekując się podgrupami, dwojąc się i trojąc. Dzieciaki otrzymały nagrody w postaci słodkości oraz dyplomów z pieczątkami odwiedzanych schronisk.

Dziękujemy Kasi za pomysł, zaangażowanie i realizację projektu. Może pomyślimy wspólnie o jakichś emblematach wspólnotowych w postaci koszulek lub chustek? Chyba warto na ten temat przy okazji podyskutować. Może odważymy się na podobny wypad zimowy?

Tymczasem, wspominając wycieczkę, jeszcze raz dziękujemy Kasi, no i do zobaczenia podczas kolejnej eskapady! Niech żałują Ci, którzy tego nie przeżyli i pracują nad kondycją, aby zaliczyć następną trasę.

Pokój i Dobro

Sławka Janas

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5