Artykuły archiwalne
Wybory moderacji 1.10 PDF Drukuj Email
środa, 28 września 2016 10:06

Przed zbliżającymi się wyborami moderacji chcemy przypomnieć, na jakich zasadach się odbywają.

1. Prawo głosu czynne i bierne mają wszyscy członkowie sprzymierzeni. To znaczy, że każdy sprzymierzony ma prawo głosować i być wybranym do moderacji.

Więcej…
 
Twój język ma moc PDF Drukuj Email
czwartek, 06 lutego 2014 17:55

TWÓJ JĘZYK MA MOC

konferencje Anii Piekarskiej do pobrania

audio – cz. 1

audio – cz.2

tekst

 
Jadzinki 2013 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 grudnia 2013 17:46

JADZINKI 2013

Błogosławieństwo Pańskie nad wami!
Błogosławimy wam w imię Pana!

 

Więcej…
 
Wycieczka na Klimczok i Szyndzielnię PDF Drukuj Email
piątek, 15 listopada 2013 16:09

Odpowiadając na zaproszenie Kasi G., spora grupa członków wspólnoty w ostatnią sobotę października wzięła udział w wycieczce górskiej („lajtowej” – dla niezbyt zaawansowanych) w Beskidy. Zdobyliśmy, dzięki kolejce górskiej, Szyndzielnię, a następnie powędrowali szlakiem do schroniska na Klimczoku. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci w wieku od 2(!) do „nastu” lat, dzielnie maszerując i sprawdzając się na trasie.

Chwaliliśmy Pana, dziękując za piękno przyrody, cieplutkie jesienne słoneczko, wspólne rozmowy, a także trud wycieczki (niewielki).

Kasia czuwała nad wszystkim, troskliwie opiekując się podgrupami, dwojąc się i trojąc. Dzieciaki otrzymały nagrody w postaci słodkości oraz dyplomów z pieczątkami odwiedzanych schronisk.

Dziękujemy Kasi za pomysł, zaangażowanie i realizację projektu. Może pomyślimy wspólnie o jakichś emblematach wspólnotowych w postaci koszulek lub chustek? Chyba warto na ten temat przy okazji podyskutować. Może odważymy się na podobny wypad zimowy?

Tymczasem, wspominając wycieczkę, jeszcze raz dziękujemy Kasi, no i do zobaczenia podczas kolejnej eskapady! Niech żałują Ci, którzy tego nie przeżyli i pracują nad kondycją, aby zaliczyć następną trasę.

Pokój i Dobro

Sławka Janas

 
Ognisko 29.06.2013 PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2013 07:38

OGNISKO W SZENSZTACIE


Taki był oficjalny pretekst…

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4