Artykuły archiwalne
Jadzinki 2013 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 grudnia 2013 17:46

JADZINKI 2013

Błogosławieństwo Pańskie nad wami!
Błogosławimy wam w imię Pana!

 

Więcej…
 
Wycieczka na Klimczok i Szyndzielnię PDF Drukuj Email
piątek, 15 listopada 2013 16:09

Odpowiadając na zaproszenie Kasi G., spora grupa członków wspólnoty w ostatnią sobotę października wzięła udział w wycieczce górskiej (?lajtowej? ? dla niezbyt zaawansowanych) w Beskidy. Zdobyliśmy, dzięki kolejce górskiej, Szyndzielnię, a następnie powędrowali szlakiem do schroniska na Klimczoku. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci w wieku od 2(!) do ?nastu? lat, dzielnie maszerując i sprawdzając się na trasie.

Chwaliliśmy Pana, dziękując za piękno przyrody, cieplutkie jesienne słoneczko, wspólne rozmowy, a także trud wycieczki (niewielki).

Kasia czuwała nad wszystkim, troskliwie opiekując się podgrupami, dwojąc się i trojąc. Dzieciaki otrzymały nagrody w postaci słodkości oraz dyplomów z pieczątkami odwiedzanych schronisk.

Dziękujemy Kasi za pomysł, zaangażowanie i realizację projektu. Może pomyślimy wspólnie o jakichś emblematach wspólnotowych w postaci koszulek lub chustek? Chyba warto na ten temat przy okazji podyskutować. Może odważymy się na podobny wypad zimowy?

Tymczasem, wspominając wycieczkę, jeszcze raz dziękujemy Kasi, no i do zobaczenia podczas kolejnej eskapady! Niech żałują Ci, którzy tego nie przeżyli i pracują nad kondycją, aby zaliczyć następną trasę.

Pokój i Dobro

Sławka Janas

 
Ognisko 29.06.2013 PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2013 07:38

OGNISKO W SZENSZTACIE


Taki był oficjalny pretekst?

 

Więcej…
 
Rekolekcje Jezus żyje 2013 PDF Drukuj Email
sobota, 17 sierpnia 2013 21:28

JEZUS ŻYJE 2013! ?....


Jadzia, Ania, Zosia i Róża przed Domem Pielgrzyma

Więcej…
 
Nowa moderacja PDF Drukuj Email
piątek, 24 maja 2013 15:09

11.05 "My i Duch Święty" wybraliśmy nową moderację. Oto jej skład:
Maciek Górnicki (lider)
Tomek i Asia Gorolowie
Renia Kaczmarzyk
Dawid Rybarz

Modlitewne wsparcie dla nich to nasz obowiązek i przywilej, prosimy więc, by Bóg obdarował ich wszystkimi łaskami koniecznymi do podejmowania tej odpowiedzialności, prowadził i strzegł.

 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 4 z 7